Bogusław Podniesiński tel. 504257192, Krzysztof Kotyński tel.885882222, Marcin Kondraciuk 667606677 e-mail:  

BKM

 

BKM S.C. - Budowlane Konstrukcje Metalowe

Firma BKM ma swój początek w lipcu 2012 r ,i od 2012 sukcesywnie się rozwija co dokumentują zdjęcia i rysunki z realizacji które wykonaliśmy (w zakładce zrealizowane projekty).

Firma BKM współpracuje z wieloma równie doskonałymi firmami z którymi jesteśmy w stanie poprowadzić budowę obiektu od A do Z , lub wykonać dany odcinek prac według potrzeb i wymogów Inwestora.

Naszą cechą charakterystyczną jest: JAKOŚĆ WYKONIA ,TERMIN WYKONANIA ,CENA ,ORAZ DUŻY ZAKRES PRAC - od projektu do odbioru końcowego.

Dysponujemy parkiem maszynowym oraz doświadczeniem i uprawnieniami przez które to jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję stalową doskonałej jakości :hale pieczarkarskie ,magazyny , kurniki , indyczniki , hale produkcyjne , wszelkie projekty których potrzebuje rynek. Posiadamy certyfikat jakości CE oraz wdrożony system Zakładowy System Produkcji.

Nasze produkty są:

  • TRWAŁE:
    Wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane z materiałów atestowanych (potiwerdzone dokumentacją z huty) ,odbiory styków i połączeń przez uprawnionego kontrolera jakości wraz z protokołami ,zabezpieczenie antykorozyjne poprzez cynkowaie ,lub malowanie;
  • EKONOMICZNE:
    Sprawdzona technologia produkcji konstrukcji pozwala na osiągnięcie konkurencyjnych cen nawet przy dużych powierzchniach zabudowy, indywidualne podejście do każdego projektu, profesjonalne doradztwo , zalecamy kontakt z nami przed zleceniem projektowania obiektu ;
  • NOWOCZESNE:
    Wszystkie obiekty wykonane są według najnowszych rozwiązań technologicznych ,oraz zgodnie z obowiązującaymi w projekcie normami, zlecając generalne wykonanie obiektu naszej firmie pozbywasz się kłopotu.

Kontakt

Bogusław Podniesiński tel. 504257192, Krzysztof Kotyński tel.885882222, Marcin Kondraciuk 667606677 e-mail:  

Wszystkie wyroby budowlane produkowane są z wyrobów konstrukcyjnych zgodnych ze znakiem CE lub krajowym znakiem budowlanym oraz posiadających wszelkie wymagane certyfikaty materiałowe.

Nasi partnerzy

© 2020 BKM. Wszelkie prawa zastrzezone. Tworzenie stron www
Do góry